O firmie

O firmie

O firmie

Nasza firma powstała w 2011 roku. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży kół i zestawów kołowych, stosowanych do środków transportu wewnętrznego.

W swojej ofercie posiadamy szereg wyrobów o zróżnicowanym zastosowaniu, parametrach i technologii wykonania m.in. kółka przemysłowe do transportu wewnętrznego, zestawy kołowe do dużych obciążeń, koła meblowe, koła do urządzeń i aparatury, koła pneumatyczne.

Nasi pracownicy mając na uwadze, iż duże znaczenie dla trwałości funkcjonalności układu jezdnego ma prawidłowy dobór koła do warunków pracy, bardzo chętnie doradzą i pomogą przy wyborze odpowiedniego wyrobu.

Od początku działalności specjalizujemy się branży związanej z techniką ruchu i transportem wewnętrznym. Oferowane przez nas kółka i zestawy kołowe znalazły zastosowanie w wielu branżach gospodarki, stosowane są m.in. do wózków transportowych, wózków paletowych, platform jezdnych, mebli, regałów.

Pragniemy, aby nasza oferta wychodziła naprzeciw Państwa oczekiwaniom i w związku z tym staramy się regularnie powiększać nasz asortyment i być otwartym na wszelkie sugestie.

Przedstawiając naszą firmę oraz naszą ofertę mamy nadzieję, iż zachęcimy Państwa do nawiązania z nami owocnej i długotrwałej współpracy oraz że będziemy najlepszymi realizatorami Państwa zamówień.